İzmir
İzmir
+90 232 345 00 65 info@detaykalite.com Aydınlıkevler Mah. 6783 Sokak No: 46/4 35640 Çiğli / İZMİR
TAHRİBATSIZ TESTLER
NDT
TARİBATLI TESTLER
Mekanik Testler - DT
PERİYODİK KONTROL
Servis
Detay Kalite Kataloğu

Kalite Politikamız

VİZYON:

  • Faaliyet gösterdiğimiz sektörde iş etiği kurallarını esas alarak maksimum müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet etmeyi ve sektörümüzde iyi bir yer edinmeyi amaçlıyoruz.

 

MİSYON:

  • Takım çalışmasının önemini özümseyen personelimizle verdiğimiz hizmetin niteliğini arttırmak, müşterimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verebilecek, sürekli gelişmeyi hedef alan bir içyapı oluşturacağız.

 

POLİTİKA:

  • Mevcut sektörel faaliyet alanlarımızda teknolojik gelişmelerin çıtasını belirleyecek ve kaliteli, güvenilir hizmet sunacak bir firma olacağız.
  • Yapacağımız her işte tüm ekibimiz ile yasaların ve kanunların gereklerini tam olarak yerine getireceğiz.
  • Tüm personelimize, hem teknik anlamda yeterliliklerini sağlamak, arttırmak ve devamlılığını sağlamak hem de iş etiği, tarafsızlık, iş güvenliği, müşteri ilişkileri vb rehberlik edici konularda bilgilenmesini sağlamak adına eğitimler vererek, personelimizin standardını yükseltmiş olacağız.
  • Gereken altyapı ve uygun çalışma ortamını sağlayarak işin kalitesini artırmış olacağız.
  • Uyguladığımız TS EN ISO IEC 17020 Çeşitli Tipteki Muayene Kuruluşlarının Çalıştırılmaları İçin Genel Kriterler, Uygunluk Değerlendirmesi-Personel Belgelendirmesi Yapan Kuruluşlar İçin Genel Şartlar, TS EN ISO/IEC17025 Deney Ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği İçin Genel Şartlar, DETAY KALİTE olarak yayınladığımız hizmet kapsamlarımızdaki ulusal ve uluslar arası standartların gereklerine ve Kalite Sistemimizin şartlarına uygun hizmet vereceğiz.
  • Kaliteye ilişkin yönetim sisteminin amacı, sistematik bir çalışma ortamının sürdürülmesi için sistemin temel taşlarının uygulayıcılar tarafından algılanabilir, sindirilebilir ve uygulanabilir olmasının, izlenebilirliğin, kullanılan malzeme, araç-gereç ve işçiliğin nitelendirilmesi, ürünün (hizmetin) vasıflandırılması, ulusal ve uluslar arası ilişkilerde yönetim sistemi paydasında ortak anlayışın sağlanmasıdır.
  • Kalite Sistemimize bağlı olarak sürekli iyileştirme taahhüdümüzü yerine getireceğiz.

 

Genel Müdür