İzmir
İzmir
+90 232 345 00 65 info@detaykalite.com Aydınlıkevler Mah. 6783 Sokak No: 46/4 35640 Çiğli / İZMİR
TAHRİBATSIZ TESTLER
NDT
TARİBATLI TESTLER
Mekanik Testler - DT
PERİYODİK KONTROL
Servis
Detay Kalite Kataloğu

Kariyer

DETAY KALİTE olarak hedeflerimize ulaşmada bizleri başarıya taşıyan temel gücün çalışanlarımız olduğuna inanmakta ve bu felsefeyle; enerjik, yeniliklere ve öğrenmeye açık, işine saygılı ve kurumuna bağlı, kendisine ve bir o kadar da çevresine değer veren arkadaşlarımızı bünyemize katarak yolumuza devam etme arzusundayız.

Çalışma arkadaşlarımızın seçiminde objektif yaklaşımlarla, ayrım yapmayarak kişilere kendini geliştirme ve yükselme fırsatları sunmak, kariyer planlamalarını onların istek ve becerilerini ön planda tutarak uzun yıllar birlikte çalışma ilkesiyle hareket etmekteyiz. Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler ve yetkinlikler de, adayın seçiminde önemli rol oynamaktadır.

info@detaykalite.com adresine gönderilen başvurular ihtiyaç duyulduğunda öncelikli olarak incelemeye alınır ve uygun görülmesi halinde mülakata davet edilir.

DETAY KALİTE ücret sistemi personelin performansını ve kalitesini yükseltmeyi amaçlar bu nedenle ücretin belirlenmesinde kişinin yetkinlikleri, performansları ve piyasa koşulları dikkate alınır.

DETAY KALİTE’ye yeni katılan personel, işe ve pozisyona göre planlanmış oryantasyon programlarına alınmaktadır. Bu oryantasyon programı dahilinde personel firmanın diğer departmanlarındaki uzmanlar tarafından bilgilendirilir. Üretim ve IK süreçleri hakkında bilgi edinir.

E-Posta : info@detaykalite.com

Telefon : +90 232 345 00 65